לעזרה בהזמנת חופשה: 053-7102700

שפות

Lang: עברית

בדוק זמינות ומחיר

לדוגמה 24-06-2017
לדוגמה 24-06-2017

צמרים לפי נושאים

עם הטבות

קטגוריות אב

צמרים לפי נושאים

צימרים לפי נושאים- מדריך לחיפוש

חופשה יוקרתית בישראל אינה דבר של מה בכך. מדובר בפרק זמן חשוב מאין כמוהו המהווה פיצוי על שחיקה יומיומית. חופשה איכותית עולה כסף, ואין זה סוד. אדם היוצא לנופש מצפה לקבל תמורה הולמת לכספו, מבחינת נאה דורש- נאה מקיים. שוק הנופש היוקרתי בארץ, ובעיקר בצפון אינו תמיד מצדיק את שמו. לצד צימרים יוקרתיים מעולים הצוברים מוניטין קיימים צימרים הנראים טוב רק בתמונות.

מדריך הפסגה מתמקד בפלח השוק הזה והנו מראשוני אתרי התוכן העוסקים בצימרים. עם השנים פיתחנו מנגנון פשוט: תנאי קבלה קבועים, ברורים ומחמירים. השיוך לקטגוריות נעשה רק ע"פ שיקולי אובייקטיביות ולא לפי כספו של המשלם. יצרנו תוכן איכותי המכיל חוות דעת מפורטת, המזכירה גם מגרעות, במידה ויש, התמונות בגלריות, רובם ככולם צולמו ע"י צלמי המערכת ומוצגים לציבור ללא עריכה מלאכותית של הצבעים.  צימרים רבים גם בחרו לקיים ראיון וידאו הכולל כתבה על מתחמם.

המשימה שלכם, הגולשים
הפשטות ממשיכה עם שיתוף הגולשים/ נופשים במנגנון הביקורת. פורום צימרים באתר מכיל חוות דעת של גולשים על הנופש שחוו, הכוללות ציונים בפרמטרים קבועים. ציונו הממוצע של כל צימר, וחוות הדעת עליו מוצגות בהבלטה בתוך כל כרטיס צימר.
צימר אשר ציונו יורד מ- 8.0 למשך יותר משישה חודשים מוסר מן האתר. לשמחתנו, מירב הצימרים באתר שואפים לציונים מושלמים, וזה די מפתיע כשמתחשבים במזגו החם של הישראלי הממוצע. ההסבר לכך נעוץ במקצועיות הרבה של הצימרים אותם בחרנו ובעובדה שהקשר שלנו עם רובם כבר חורג מזמן מיחסים עסקיים. אנחנו נותנים בהם אמון ומציגים אותם בשקיפות- הם מבצעים את האירוח ללא דופי.

אז איך בוחרים צימר?
טוב, אז עכשיו למלאכת הבחירה. מה מתחשק לכם? ללכת עירומים לכיוון הג'קוזי-ספא המבודד? או אולי להתארח בביקתות יפאניות מדהימות? ואולי דווקא צימר המשקיף על נוף פנוראמי ומראה לכם את ענני הגשם של נחל עמוד מלמעלה ביום של חורף? מה דעתכם בריכה פרטית בקיץ?

הבחירה קשה, אנחנו יודעים. לשם כך הקמנו מערכת חיפוש מתקדמת. נניח שחיפשת צימר רומנטי במיוחד, ולחצת על הקטגוריה. עכשיו תוכלו לראות רשימה של כל אפשרויות החיפוש בתוך קטגוריה זו. בסופו של התהליך מובטח לכם שתימצאו צימר רומנטי, עם נוף, הבנוי כביקתת עץ, המקבל את בן זוגכם השלישי (הכלב) בשמחה, ומאפשר שעת עזיבה מאוחרת.

בתוך כל כרטיס צימר תמצאו לשוניות המכילות תוכן רב, כגון מידע ומחירים, חבילות נופש שבעל הצימר מציע (לינה+ טיפול+ אררוחת שף פרטי, לדוגמא), הסברי הגעה מדוייקים, הצעה לטיול רומנטי באיזור, תאריכים פנויים ועוד.

לסיכום: אנחנו מקווים שתמצאו את מבוקשכם, ואם לא, תמיד תוכלו להמליץ לנו על צימר יוקרתי מעניין בו שהיתם. ניתן לפנות בכל שאלה לעורך האתר, דרך הפניית "צור קשר", וניתן להתייעץ (כמעט) בכל שעה עם דודי ולקבל עזרה בבחירת צימר (050-4045594)

חיפוש מהנה ונופש נעים!