053-7102700
מוקד ייעוץ והזמנות

בדוק זמינות ומחיר

לדוגמה 16-10-2018
לדוגמה 16-10-2018

מהו אתר הנופש הטוב ביותר בישראל?

מכירים את ההרגשה שאתם בוחרים מקום שנראה מדהים בתמונות אבל אז אתם מגיעים למשהו שונה לגמרי? מי לא שמע על הצימרים עם התקרה המתפרקת, הג'קוזי המלוכלך ובעל הבית שמנסה בלי בושה להוציא אתכם אשמים... נמאס לכם מזה? אז גם לנו נמאס, כבר מזמן. החלטנו שאפשר אחרת: אין שום סיבה בעולם שאנשים יעברו חוויות כאלה, ואין שום סיבה שאתרים כאלה יפורסמו באופן מטעה.

על ידי: ארז מירב 08/08/2016
מסיבה זו בדיוק יזמנו את תחרות "אתר הנופש הטוב ביותר בישראל", בה אתם, הגולשים, תוכלו לדרג ולספר על המתחמים הטובים ביותר בהם ביקרתם לאחרונה. על הדרך, יש לכם סיכוי לזכות באחד הפרסים היותר "שווים" שהצענו אי פעם: 10,000 ש"ח למימוש במסע רומנטי בין הצימרים בהם בחרתם. אבל בואו לא נקדים את המאוחר, ונספר לכם מה הביא אותנו עד לכאן.

החשש המתמיד של הגולש הישראל מסיקורי נופש לא אמינים גרם לנו להקים את מדריך הפסגה, מדריך ששולח מבקרי מערכת לבדיקה מחמירה ולא מתפשרת של כל אתר נופש המוצג בו.

אנו מקפידים לציין חסרונות לצד יתרונות במידה ויש וממליצים מראש רק על אתרי נופש מהם התרשמנו לטובה. יחד עם זאת, בדיקה חד פעמית מקצועית ככל שתהיה איננה מהווה תחליף לבדיקה שוטפת ועקבית של המקומות, לאורך ציר הזמן. ובדיוק כאן אתם, הגולשים, נכנסתם לתמונה: במשך שנים רבות המדריך מהווה פלטפורמה ייחודית לחוות הדעת שלכם, שכוללות דירוג ע"פ פרמטרים קבועים. הפכתם לשותפים אמיתיים לדרך בה בחרנו- להציג את היתרונות, אבל גם את החסרונות של כל מתחם בצורה מאוזנת, שקופה וברורה. לאפשר לאלה שבאים אחריכם ללמוד מהנסיון שלכם.

אז עכשיו, אחרי שבמשך שנים אנו מנסים "לעשות סדר" בשוק שהיה פרוץ למדי, הגיע הזמן לפרגן לאתרי הנופש הטובים באמת, אלה שבאמת מצליחים לשמור על רמה גבוהה לאורך שנים. לכן, אנחנו מזמינים אתכם לצעוד איתנו צעד נוסף: לקבוע מי הוא הטוב שבין הטובים! איזה אתר נופש, לדעתכם, הוא זה שמציע את הקומבינציה הטובה ביותר של שירות טוב, תמורה הולמת, ומיקום מנצח? היכנסו לדף התחרות, הוסיפו חוות דעת על מקום מומלץ בו התארחתם ותוכלו לזכות בפרס הגדול ביותר שאי פעם חילקנו:


ובינתיים, כאשר הדירוגים שלכם זורמים למערכת, אנחנו רוצים לפרגן למספר מתחמים שכבר הוכיחו בחודשים האחרונים את עצמם, וזכו לדירוג גולשים גבוה במיוחד.

אז הנה הם, לפניכם:
stat view

תגובות על הכתבה

אולי יעניין אותך גם: