053-7102700
מוקד ייעוץ והזמנות

בדוק זמינות ומחיר

לדוגמה 22-01-2019
לדוגמה 22-01-2019

מי הם מתחמי נופש שהיו המבוקשים ביותר בשנת 2016?

בריכה פרטית או מיקום מנצח? שירות מעולה או עיצוב מיוחד? נציג בכתבה הבאה את הצימרים הכי מבוקשים במדריך הפסגה בשנת 2016 ורק את אלה מביניהם שגם זכו לדירוג גולשים גבוה. 

על ידי: ארז מירב 06/07/2016

אז מה גורם למתחמים שיוצגו כאן להצליח? מהו הסוד? אנו, במדריך הפסגה, יודעים לא מעט על המקומות הללו. נכון, מדובר במקומות "שווים" מבחינת המיקום, העיצוב והאבזור אבל אולי הדבר הראשון שמשותף לכולם הוא האופן בו המארחים מתייחסים לעבודתם. לא צריך להשתמש בהגדרות מפוצצות כמו "בחרדת קודש" אבל האמת לא רחוקה משם: מדובר במארחים שלא רק יודעים ומכירים את עבודתם, אלא גם למדים כל הזמן את תחום הנופש הרומנטי ואת צרכיו ומשתנים בהתאם.

הסוד הוא אם כן, להעניק למתארחים חוויה ייחודית, אישית, מסבירת פנים וחמימה אבל לא "חונקת", ותמיד, אבל תמיד הלקוח הוא הצודק. גם כשהוא טועה. בקיצור- אולי כל ההסברים הללו מתמקדים במונח אחד שנקרא בפשטות "מקצועיות". 


בכתבה הבאה ריכזנו עבורכם את עשרת המקומות שמקבלים את התואר "הכי פופולאריים" בזכות הצלבת נתונים שערכנו בין מספר פרמטרים: מספר החיפושים, הצפיות בכרטיס, הפניות וההזמנות בשנת 2016. כמו כן, הצלבנו את הנתונים הללו עם דירוג הגולשים ואולי לא פחות חשוב, גם עם כמות המדרגים.

אז הנה העשירייה הפותחת של המדריך, לשיפוטכם:
stat view

תגובות על הכתבה

אולי יעניין אותך גם: