053-7102700
מוקד ייעוץ והזמנות

בדוק זמינות ומחיר

לדוגמה 18-12-2018
לדוגמה 18-12-2018

לחגים ובכלל - צימרים ומתחמי נופש לזוגות חברים ומשפחות

הנה הוא מתקרב לאט לאט, ואתם בטח כבר מרגישים אותו מגיע.. עם הרוח הנעימה שמתגנבת בערב ומפרה את חום היום.. העלים הנושרים מהעצים ומעטרים את המדרכות.. אפצ'י פה ואפצ'י שם.. כן, אפשר לומר שהוא כבר ממש כאן: הסתיו, עונת הכירבולים, והחגים.

על ידי: אוסנת שפרלינג 20/09/2016

אז נכון שבדרך כלל אנחנו במערכת הפסגה עסוקים בלאתר עבור הזוגות שביניכם את המקומות הרומנטיים והאיכותיים ביותר, אך לכבוד החגים הבאים עלינו לטובה, ריכזנו עבורכם, קבוצות של משפחות וחברים שמחפשים מתחם אופטימלי לנופש חגיגי, את המקומות המתאימים ביותר: אלה שמציעים איזור הסבה משותף שיכול לשמש לארוחת החג, או סתם ל"ישיבה" משפחתית.

אנחנו יודעים שלחלק מכם המפגשים בחגים נוטים לקבל אופי "מאתגר" משהו, אם זה הנסיעות המפרכות או הרכישות המוגזמות לעיתים, או כששדוד חיים ודודה חיה מגיעים לחג עם ה מ ו ן נשיקות, והמון מתנות (מה למען השם נעשה עם עוד ואזה בסגנון יפני?!) ובמיוחד עם המון שאלות מטרידות כמו "מתי אתם מתחתנים?" ו"מה עם ילדים"? בקיצור, כל הג'אז הלפעמים קצת מתיש הזה שלא תמיד בא לכם עליו.. ותכלס, אתם צודקים. לכן אנחנו חושבים שאם כבר אז עדיף להיפגש ולחגוג במתחם מפנק וגדול, שיאפשר לכם גם פרטיות כשצריך, וגם הנאה ומנוחה.  

גם כאן כמו תמיד, נציין את היתרונות שבכל מקום, ונתייחס גם לחסרונות ולדברים שבעיננו חשוב לדעת.

אז הנה הם לפניכם:  

 

stat view

תגובות על הכתבה

אולי יעניין אותך גם: