053-7102700
מוקד ייעוץ והזמנות

בדוק זמינות ומחיר

לדוגמה 21-09-2018
לדוגמה 21-09-2018

לכבוד יום העצמאות 2018: אירוח בצימרים ללא תשלום לחיילים בודדים

בסימן חגיגות ה-70 לישראל, יצאנו ביוזמה משותפת עם קבוצת הפייסבוק "אנשים טובים למען חיילים בודדים" במטרה להוקיר ולהודות לחיילים הבודדים על פועלם ותרומתם.

על ידי: מערכת האתר 05/04/2018
חיילים בודדים בשירות סדיר? עשרות בעלי צימרים ישמחו לארח אתכם ואת בן/ בת הזוג שלכם ללא תשלום, להוקיר לכם תודה על פועלכם ולהעניק לכם פינוק של בית.
חושבים שמגיע לכם להתפנק בצימר? מלאו את הפרטים שלכם בטופס שבלינק המצורף (הפרטים נשארים חסויים אצלנו), אנחנו נדאג לעשות את השידוך ביניכם לבין בעלי הצימרים.  שימו לב - ההרשמה אינה מבטיחה את מקומכם ותלויה בתיאום שנבצע מול בעלי הצימר. במידה והתיאום יצליח תקבלו שובר הזמנה זוגי לנופש חינם במועד שיתאים לכם.

עד כה נרתמו לאירוח חינם של חיילים בודדים בעלי מקומות האירוח הבאים:
"ללון", "איזמרגד", "פיסת בר", "אכסניה - סוויטות לזוגות מפונקים", "אדוה- גבוה מעל כולם", "בית בטבע", "אמורינו", "אניצ'ה", "ההר האציל", "ארץ בראשית", "פיית היער", "חלומות לפז", "רגעי קסם" ועוד.

חופשה בצימרים לחיילים בודדים
יש כאלה שממש מגיע להם לצאת לחופשה בצימר [תצלום: יח"צ]
 
אלון שוורצמן, הבעלים של אתר הפסגה: "רצינו למצוא דרך לפרגן לחיילים בודדים, שאנחנו מבינים שגם ככה לא קל להם בחגים, ולהעניק להם קצת פינוק וחום של בית. החלטנו להציע לבעלי צימרים שאנו מכירים באופן אישי כמארחים חמים ומקצועיים, לפתוח את הלב ולארח את החיילים הבודדים ללא תשלום. לשמחתנו, הם נרתמו ליוזמה מיד וכבר תוך יומיים היו לנו עשרות יחידות אירוח להציע ללא תשלום. התחברנו לנועם אביטל, המנהל בהתנדבות את קבוצת הפייסבוק "אנשים טובים למען חיילים בודדים", התחלנו בשידוכים, והיד עוד נטויה".
להרשמה (עבור חיילים בודדים בשירות סדיר בלבד) - לחצו כאן


תגובות על הכתבה

אולי יעניין אותך גם: